top of page

Dostawa i zwroty

Dostawa

  1. Wysyłka zamówionych produktów odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej.

  2. Sklep ma możliwość realizacji dostawy towarów poza terytorium Rzeczpospolitej Polskiej - w takim wypadku dostawa będzie wykonywana za pośrednictwem przesyłki pocztowej.

  3. Dostawa towarów odbywa się pod adres wskazany przez Kupującego w trakcie składania zamówienia.

  4. Sprzedawca przystępuje do realizacji zamówienia i jego wysyłki po otrzymaniu płatności i zaksięgowaniu jej na rachunku bankowym.

  5. Dostawy realizowane są poprzez firmę kurierską w dni robocze w godzinach 9.00 - 17.00.

Zwroty

Kupujący ma prawo zwrócić zakupiony plakat w przeciągu 14 dni od otrzymania przesyłki.

Aby skorzystać z prawa zwrotu należy poinformować sklep o decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (pismo wysłane drogą e-mailową).

Zwracany produkt nie może nosić śladów używania - towar musi zostać dostarczony w stanie niezmienionym i wysłany w sposób chroniący go przed zniszczeniem (tuby, pudełka, wypełnienia).
W przypadku niespełnienia tych warunków, produkt może nie zostać przyjęty i zaakceptowany.

Zwrot towaru jest realizowany na koszt Kupującego.

Po stwierdzeniu, że towar nie został uszkodzony i jest w stanie nienaruszonym – sprzedający wysyła informację na adres email kupującego o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji i następuje zwrot pieniędzy nie później niż 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Zwrotu płatności realizowany jest w takiej samej formie płatności, jakie zostały użyte w pierwotnej transakcji.

Jeżeli zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania), sprzedawca przekaże kupującemu na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7 dni roboczych na wskazany adres zwrotny sprzedający odeśle produkt, pokrywając koszt przesyłki.

bottom of page